Otázky a odpovědi

Váš dotaz bude zveřejněn, jakmile na něj administrátor odpoví.

21.04.2010 - 16:19  

prohlídka

Dobrý den, je možné si prohlédnout v okolí Prostějova typ domu Dessert G? Děkuji. Veronika
 Odpověď:
 Ano, po tel dohodě.

19.04.2010 - 18:48  

Poděkování

Děkujeme za perfektně odvedenou práci na našem RD Family 98.Vše probíhalo jak mělo,bez nejmenších problémů.Ještě jednou díky.Hořavovi,Křenovice u Slavkova
 Odpověď:
 Moc děkujeme za takovéto hodnocení, snažíme se, aby vše fungovalo. Život nás naučil, že před žádným problémem se stejně neuteče.

06.04.2010 - 17:22  

Bungalov 110

Zdravím vás,chtěl jsem se zeptat jestly děláte i projektové studie.Jedná se mě o dům bungalov 110 a cena.
 Odpověď:
 Studii RD pro územní řízení jsme samozřejmě schopni dodat. Cena cca 5tis.

18.03.2010 - 18:59  

DESSERT PV

Dobrý den, moc se nám líbí typ domu DESSERT PV a chtěla bych se zeptat jestli by jej bylo možné realizovat s tím, že by se o 1 m prodloužila délka a šířka domu, popř. jaká by byla průměrná cena hrubé stavby v tomto případě(bez zákl.desky). A dále jestli by u tohoto typu bylo možné do budoucna zařídit obyvatelné podkroví. Mockrát děkuji za odpověď. Hana
 Odpověď:
 Úprava typového RD - prodloužení, je možná. Dům neumožňuje svojí výškou vestavbu v podkroví. K cenové nabídce je třeba vyplnit poptávkový formulář pod tímto domem v katalogu RD.

07.03.2010 - 10:49  

typ domu

Dobrý den, prosím o informaci jaký typ domu je vyfocen na horní fotografii. Děkuji.
 Odpověď:
 Upravený RD CERTIKO 90.

02.02.2010 - 10:29  

přístavba

Dobrý den,přemýšlím o dostavení jedné místnosti u RD,jednalo by se cca o 40m2,zajímalo by mě,jaká by byla asi cena se základ.deskou a francouz.oknem š.2m.Dá se tohle přibližně vykalkulovat? Děkuji za odpověď
 Odpověď:
 Ano, vykalkulovat se to dá, jen je třeba alespoň jednoduchý nákres s rozměry.

02.02.2010 - 10:28  

sádrokarton

dobrý den je možné v tomto počasí dělat sádrokartony když je stavba.uzavřena a zateplena?nemáme topení jen rotvody na rekuperaci ale elektrika je před domem.děkui za odpovědEVA
 Odpověď:
 Ano, stavíme 12 měs. v roce.

02.02.2010 - 09:43  

výstavba RD

Dobrý den, stavitě také podle individuálního plánu- mám studii od architekta a dostal jsem na Vás doporučení. děkuji.
 Odpověď:
 Ano pošlete to, udeláme cenovou nabídku. Děkujeme.

02.02.2010 - 09:41  

desky MFP

dobrý den chtěl jsem zeptat proč v obvodových stěnách není zahrnuta ještě jedna mfp deska jako některé firmy které montují dřevostavby. je toto možné dodělat? nemá to vliv na stabilitu domu či jiné vlastnosti? jak trvá dlouho kompletní výstavba na klíč?
 Odpověď:
 Další dřevoštěpková deska by neměla na konstrukci a její statiku vliv, pouze by se stavba prodražila. Tudo další desku musí používat výrobci kteří montují stavby panelovým systémem. Výstavba horní stavby trvá 3 měsíce.

30.11.2009 - 07:31  

Family 98

Dobrý den, ráda bych se zeptala na kolik by vyšel tento dům do vymalování + se základovou deskou na rovném terénu.Je možné napojit garáž, a v případě, že ano, na kolik by vyšel i s ní. Děkuji.
 Odpověď:
 RD Family 98 do fáze vymalování, bez započtení režijních nákladů na lokalitu výstavby, ceny 2010 - 2.070.000,-Kč bez DPH. Základová deska na rovném pozemku bez přípojek - cca 250tis.

« předchozích 10 | strana 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  | dalších 10 »

Váš dotaz bude zveřejněn, jakmile na něj administrátor odpoví.

JIŘÍ PELÍŠEK - JEDNATEL SPOLEČNOSTI
TEL.: +420 776 111 411 / POUZE V PRACOVNÍ DNY 8-15 HOD. /
E-MAIL: INFO@CERTIKO.CZ

POŠTOVNÍ ADRESA
CERTIKO S.R.O.
KOSTELEC NA HANÉ 875
798 41 KOSTELEC NA HANÉ

IČ: 26244993
DIČ: CZ26244993