Otázky a odpovědi

Váš dotaz bude zveřejněn, jakmile na něj administrátor odpoví.

02.01.2009 - 18:57  

výška stropu dessertg

Dobrý den. Jaká je nejnižší výška stropu v pokojích v patře v RD DessertG? Je tam nějaké zkosení díky střeše, tak myslím tu nejnižší výšku. Děkuji
 Odpověď:
 Výška předstěny pod šikminou u RD typu Dessert je cca 100cm v obytných místnostech a 130cm v koupelně.

20.12.2008 - 14:01  

Family 98 - zkušenost

Děkujeme za skvěle odvedenou práci na našem Family 98. Byla radost s Vámi spolupracovat. Kadlecovi, Velatice
 Odpověď:
 Moc nás těší, že i přes drobné komplikace máme od vás tokovéto hodnocení.

20.12.2008 - 13:58  

lokalita

Bylo by možné stavět váš dům Family 98 v lokalitě Brandýs n/L. Děkuji
 Odpověď:
 V roce 2009 jsme již bohužel natolik naplněni, že bychom v této lokalitě stavbu nezvládali.

20.12.2008 - 13:57  

spotřeba elektrické energie na vytápění RD Certiko 72

Dobrý den. V roce 2003 mi Vaše firma postavila hrubou stavbu zvětšeného domu Certiko 72. Tento rok jsem konečně stavbu zcela dokončil a zkolaudoval. Pro zajímavost jsem si nechal vypočítat spotřebu el. energie na vytápění a výsledek 48kWh/m2/rok mne příjemně překvapil. To by znamenalo, že při obytné ploše 122m2 bych ročně protopil 5,8MWh. Myslíte ze zkušenosti z již postavených domů, že je toto číslo reálné? Nemáte Vy k dispozici alespoň rámcové hodnoty spotřebované energie na topení el. energií v již postavených a obývaných domech? Izolace v našem domě jsou ve stěnách 21cm, šikminách24cm a podlaze 10cm. Navrátil Olomouc.
 Odpověď:
 Dobrý den, těší nás taky takovéto informace a musíme jim dát za pravdu. Při tloušťce izolací které jste do námi dodané hrubé stavby použil, se opravdu topením nijak trápit nemusíte. Naše skušenost je taková, že je spíše třeba přemýšlet na řízeným větráním. Vytvořit a udržet teplo uvnitř nízkoeneregetického RD není problém, ale větrat se musí. Ztráty tepla větráním mohou dosáhnout 80% z celkových tep. ztrát RD. Pokud při stavbě interieru RD není udělaná příprava na řízené větrání, je možné ho nahradit lokálními nástěnnými větracími jednotkami s rekuperací tepla až 70%. Tyto se dají doinstalovat i do hotového RD.

15.12.2008 - 07:09  

Bungalov 110

Rád bych se zeptal jestli je možné, když Vám předam základovou desku, kde budou vyvedené veškeré inženýrské sítě,ale nebubou ještě napojené na obecní rozvod.
 Odpověď:
 Stavba domu je možná i bez funčních sítí, ovšem je dobré při dokončení domu, aby byl funční vodovod. Ke stavbě je třeba mít připravenu stavební elektřinu a zásobu vody.

03.12.2008 - 18:57  

RD Relax

Je šance s Vámi stavět RD na klič v r.2009 - lokalita Ostrava
 Odpověď:
 Záleželo by na tom kdy by jste nám předali základovou desku s připojením na sítě a do jaké fáze dodávky by měla stavba být dokončena.

03.12.2008 - 18:55  

bungalov 110

zdravím,provádí Vaše firma při stavbě na klíč formou nadstandartu montáž krbu s výměníkem s rozvodem do ústředního topení které bude propojené radiátory +podlahové topení?Rádi bychom na podlahy v části bytu použili marmoleum,pod kterým je prý možné mít podlahové topení?Je též možné zrcadlové provedení stavby?Budete rozšiřovat nabídku bungalovů typu "110"?
 Odpověď:
 Podlahové topení a radiátory, jsme schopni dodat i projektem. Marmoleum na přání také dodáváme. Nabídka bungalovů se samozřejmě pomalu rozšiřovat bude.

02.12.2008 - 20:26  

certiko pv 90

chtěli bychom stavět sváma tento typ baráku na jare roku 2010 byl by to mozne?
 Odpověď:
 Jaro 2010 máme zatím volné.

23.11.2008 - 22:43  

ÚZEMNÍ DOSAŽITELNOST.

Uvažuji o stavbě domku. Velikostí mi oslovily Bungalov 110, nebo Relax. Stavbu bych chtěl uskutečnit v severních Čechách v Mostě. Je tato vzdálenost pro vás problematická?
 Odpověď:
 Tuto lokalitu momentálně bohužel nepokryjeme.

23.11.2008 - 22:42  

české budějovice

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli je možné stavět s vámi u českých budějovic
 Odpověď:
 V nejbližší době /2009/ bohužel ne.

< předchozích 10 | strana 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20  | dalších 10 »

Váš dotaz bude zveřejněn, jakmile na něj administrátor odpoví.

JIŘÍ PELÍŠEK - JEDNATEL SPOLEČNOSTI
TEL.: +420 776 111 411 / POUZE V PRACOVNÍ DNY 8-15 HOD. /
E-MAIL: INFO@CERTIKO.CZ

POŠTOVNÍ ADRESA
CERTIKO S.R.O.
KOSTELEC NA HANÉ 875
798 41 KOSTELEC NA HANÉ

IČ: 26244993
DIČ: CZ26244993